OBAVIJESTI VEZANE UZ KRAJ NASTAVNE GODINE 2011/12

cheekyDanas je zadnji dan redovne nastave. Posljepodne se satovi praktične nastave neće održati.

Sjednica će se održati u utorak 19. lipnja u 11:00 sati.

Prvi popravni rok održat će se od 2.-6. srpnja. Raspored će se znati nakon sjednice.

Čestitke učenicima koji su pozitivno završili nastavnu godinu.

PODJELA SVJEDODŽBI održat će se u ČETVRTAK 21. LIPNJA U 10:00 U NOVOJ UČIONICI.smiley

• Učenici IIa i IIIa dužni su odraditi 10 radnih dana prakse u bilo kojoj tvrtki koja se bavi obradom kamena. Dnevnik rada može se dobiti u tajništvu škole. Potvrđeni dnevnik rada kao dokaz odrađene prakse uvijet je za upis u sljedeću školsku godinu.
  • Učenici Ib i IIb dužni su odraditi 33 radna dana u ugovornoj obrtničkoj radionici. Uredno popunjenu i potvrđenu mapu praktične nastave trebaju dostaviti u školu, osobno ili preporučenom poštom, do zaključno petka 31. kolovoza kada će se održati sjednica Nastavničkog vijeća na kojoj će se definirati konačne ocjene iz praktične nastave.
    Tko ne preda mapu na vrijeme bit će ocjenjen negativnom ocjenom iz praktične nastave i upućen na ponavljenje razreda.
  • Učenici koji su u učeničkom domu, a nisu podmirili obveze, ako su u završnom razredu do podmirenja dugovanja neće moći dobiti dokumente.
    Ostali neće moći računati na prijem u dom sljedeće godine.

Izvor: OGLASNA KNJIGA

objavio: Tamara Plastić   datum: 14. 6. 2012.