MEĐUNARODNI DAN DOWN SINDROMA

Tel/fax:021/437 754

E-mail: sindrom.down@st.t-com.hr

Poštovani,

molimo Vas za malo vremena kako biste pročitali o našem projektu vezanim za Udrugu djece s Down sindromom Split 21. Ovim putem Vas pozivamo da nas počastite svojim prisustvom dana 21. ožujka 2015. godine na splitskoj Rivi gdje ćemo posebnim programom proslaviti svjetski dan Down sindroma te petnaest godina djelovanja Udruge djece s Down sindromom.

Povodom petnaeste godišnjice podsjetit ćemo se na djelovanje Udruge, na punih petnaest godina marljivog rada za dobrobit naše djece. Krećemo u malenu pustolovinu gdje nam je cilj razveseliti djecu. Ukratko ćemo Vam izložiti organizaciju cjelokupnog programa. Na Rivi će biti izložen štand na kojem će biti  radovi naše djece koja će Vam ponosno pokazati što su njihove male ruke ovoga puta pripremile, i to uz obilje ljubavi. Osim izloženih radova, bit će postavljena i bina na kojem će nastupati naša djeca u suradnji s djecom iz Udruge Srce i Udruga Lastavice. Dolaskom će nas počastiti i nekoliko osoba iz javnog života. Cjelokupan program će trajati od 10 do 14 sati. Oko 12 sati organizirana je i Milenijska fotografija poznatog nam Šime Strikomana. Također, pozvani su svi da u znak solidarnosti prema našim anđelima obuku šarene čarape.

Ovo je jedina želja naših anđela jer njima toliko malo treba za sreću i da im se srce ispuni ljubavlju, pa makar i na nekoliko minuta. Zato je i naš primarni cilj razveseliti djecu te im barem malo uljepšati ionako težak život te im dati do znanja da nisu sami. Ovo je jedna velika prilika za druženje, da pomognemo jedni drugima i postanemo prijatelji jer njima biti prijatelj je nešto posebno i neprocjenjivo. Zbog Vas dobrih ljudi koji uvijek pomažete i pružate podršku uspijevamo razveseliti našu djecu i za njih učiniti nešto posebno. U cijeloj toj malenoj priči nismo bitni mi, ni tko smo, bitna su djeca koja trebaju znati da nisu sama i da uvijek imaju podršku od svih nas.

Molimo Vas da nam se pridružite u što većem broju. Ukoliko su potrebni bilo kakvi dodatni podaci, poslat ćemo Vam u najkraćem roku.

Unaprijed zahvaljujemo i veselimo se suradnji.

Udruga za sindrom Down 21

objavio: Zrinka Kačić   datum: 12. 3. 2015.