OBAVIJEST UČENICIMA ZAVRŠNIH RAZREDA (3b i 4)

Dragi učenici završnih razreda, poštovani roditelji

Nastavničko vijeće Klesarske škole donijelo je odluku da učenici završnih razreda razreda (3b i 4) odrađuju praksu u terminu od 25. do 29. svibnja.

Do tada se nastava odvija na daljinu za sve učenike s time da će se za niže razrede torijska nastava na daljinu realizirati do kraja nastavne godine.

U periodu od 1. do 5. lipnja organizirat će se izrada završnog rada za klesarske tehničare.

Obrana završnog rada održat će se 9.6.

Prijava za pristupanje završnog rada obavezna je, a bit će moguća preko obrasca koji će biti objavljen na web stranici škole.

Klesari tj. 3b razred ima više prakse za odraditi te će se njihov završni rad organizirati kada se za to steknu uvjeti, a što je ranije moguće.

Za vrijeme odrade praktične nastave učenici koji su smješteni u domu bit će pojedinačno smješteni svatko u svojoj sobi, a obavezno će se pridržavati propisanih mjera. Prema svim propisanim mjerama bit će organiziran i rad u radionici za vrijeme praktične nastave.

Za sva eventualna pitanja možete nazvati školu ili poslati upit na e-mail škole.

U slučaju da odluku treba mijenjati zbog pojave nekih novih okolnosti na koje ne možemo utjecati bit ćete pravovremeno obaviješteni putem naše web stranice.

A kao i uvijek sve informacije i podršku dobit ćete od vaših razrednika, odgajatelja i stručnog suradnika psihologa.

Srdačan pozdrav svima

Napomena: raspored za idući tjedan bit će objavljen kroz sutrašnji dan.

objavio: Tamara Plastić   datum: 16. 5. 2020.